Leave your phone and we will contact you!
Or you can call us yourself:
0951503591

Послуги илюстрації та motion design (2D і 3D)

Motion дизайн відкриває безмежні горизонти для реалізації фантазії, оскільки включає в себе багато різних напрямків.
МОЖЛИВОСТІ илюстрації та motion design (2D і 3D)
Моушн дизайн — це анімаційна комп'ютерна графіка, за допомогою якої пожвавлюються статичні предмети при виготовленні відео. Активно використовується при створенні кіно, ігор, у рекламних і презентаційних роликах, контенті для соціальних мереж, навчальних відео.
ИЛЮСТРАЦІЇЯ
Ілюстрація - це чудова форма подачі практично будь-якої інформації, адже картинка сприймається, як правило, набагато легше, ніж текст. Якщо створити ілюстрації так, щоб вона несла образ оригінальний, привабливий, легко запам'ятовується, то така ілюстрація викликатиме у глядача певні емоції, а значить — спонукати до тієї чи іншої дії. Книжкова ілюстрація спонукає з великим інтересом читати далі, рекламна може викликати бажання придбати товар або замовити послугу… Будь-яка інформація набагато приємніша, зрозуміліша і простіша, коли вона подана з картинками! Илюстрація потрібна для виклику емоцій, будь-якого роду — як уже говорилося вище, може йтися про те, щоб спонукати клієнта придбати товар, може — про те, щоб зробити максимум емоційного задоволення читачеві… Буває й так, що картинками постачається, наприклад, інструкція або методичний посібник щодо того чи іншої дії. Та хіба ви ніколи не чули чи самі не говорили у побуті «покажіть мені на картинці, як це»? Картинки потрібні всім, лише текстом мало що поясниш. Тому ілюстрації потрібні практично в будь-якій сфері і для всього – від реклами та опису товарів до творів мистецтва.
2D анімація
MOTION DESIGN 2D
2D анімація — це метод перекладу двовимірних зображень із статичних в динамічні. Широко поширена в сфері створення мультфільмів, освітніх відео, рекламних матеріалів, ігор. 2D анімація — це «оживлення» зображення, приведення його в рух. Оскільки сьогодні аудиторія краще сприймає візуалізовану інформацію, ролики стали могутньою зброєю в руках маркетологів. Саме тому сучасна анімація використовується в презентаціях, видеоуроках, рекламі.

Техніка двомірної комп'ютерної анімації відкриває горизонти, недоступні при звичайній зйомці. Вигадані персонажі, локації і ефекти можуть звернути увагу на продукцію, бренд, компанію ефективніше стандартних мультимедійних матеріалів. Навчальні відео будуть запам'ятовуватися краще, що також позитивно вплине на популярність курсу. При цьому можна створити унікальний світ і атмосферу, що відповідає вашому задуму.

MOTION DESIGN 3D
3D анімація — це переміщення тривимірних моделей у просторі за допомогою комп'ютерних технологій. Широко застосовується для створення рекламних та навчальних роликів, в сучасному виробництві, презентаціях. Дозволяє створити унікальних персонажів, атмосферу, локації, фактури, а також максимально реалістичне зображення неіснуючих у реальному житті об'єктів і живих істот. За допомогою такого виду графіки можна створити презентацію, рекламні або навчальні матеріали з унікальними персонажами, оточенням або ефектами.
Подібний підхід може якісно поліпшити репутацію компанії, покращити впізнаваність бренду або рівень сприйняття інформації. Основна перевага техніки — донесення до аудиторії необхідної інформації за короткий час.
Тут є можливість вибирати, наскільки деталізованими будуть елементи відео, які текстури будуть використовуватися, скільки унікальних персонажів присутньо в ролику, які закони фізики та біології будуть застосовуватись, а які — ігноруватися. Будь-який неймовірний сценарій можна втілити за допомогою об'ємної анімації, саме тому провідні маркетологи взяли її на озброєння.
3D анімація

Преимущества 3D сканирования

Цена/Сроки
3D сканирования как правило оказывается более быстрым и качественным вариантом в сравнении с 3д моделированием. Так как на 3D сканирование уходит всего несколько часов в то время как на 3D моделирование может уйти более нескольких суток.
Логистика
Мы предоставляем услуги 3D сканирования у нас в офисе, а так же мы осуществляем выездное 3D сканирование по вашему запросу
Качество
3D сканирование позволяет создать высотокточную 3D модель с погрешностью в 0.1% и менее, а так же полностью повторить геометрию изделия.

Цены на 3d сканирование

ОСТАВЬТЕ ЗАЯВКУ И МЫ В КРАТЧАЙШИЙ СРОК свяжемся с вами
Нажимая на кнопку, вы соглашаетесь с условиями персонализации данных