Leave your phone and we will contact you!
Or you can call us yourself:
0951503591

Рішення проблеми з собаками за допомогою 3D-друку

Надрукована на 3D-принтері насадка для душа з вовни для собак
Аддитивное виробництво дозволило розробити революційний пристрій для чищення собак.
Хоча собаки майже завжди є забавним домашнім улюбленцем, щоб мати їх вдома, вони пов'язані з деякими зобов'язаннями. Один з них - утримувати їх в чистоті.
На жаль, багато собаки не люблять купатися, а деякі навіть бояться цього. Якби тільки був спосіб зробити досвід більш бажаним і, сподіваюся, спонукати собаку брати участь більш позитивно.
Є спосіб, і це насадка для душа для пухнастих собак.
Хоча більшість типових душових лейок, з якими ви можете зіткнутися, є досить прості пристрої, це не відноситься до глибшого погляду. Він був спеціально розроблений для вирішення поширених проблем при купанні собак.
Одна з ключових особливостей полягає в тому, що ви можете перекрити потік води на самій душовою лійці, замість того, щоб дотягуватися до крана. Це означає, що ви можете керувати хутром однією рукою, утримуючи вихованця в інший.
Мабуть, найважливіша особливість - це самі форсунки. Вони розроблені таким чином, щоб виступати, і це перетворює душову лійку в відчуття дуже м'якої щітки. Це означає, що собака відчуває, що її гладять, а не миють. Іншими словами, ви «прасуєте свою собаку чисто».
Ідея полягає в тому, що, даючи собаці звичний досвід, вона швидко зрозуміє, що купатися може бути весело. Таке ставлення могло значно спростити важке завдання - переконати собаку сісти в ванну.
Але як з'явилася ця незвичайна конструкція душової лійки? Виявляється, це цікава історія з 3D-печаткою.
Група Hansgrohe в Німеччині, що стоїть за хутром, давно виробляє сантехнічне обладнання, в тому числі душові лійки. Вони хотіли вирішити проблему купання собак за допомогою сучасних технологій.
Вони доручили своїй «Іннолаб» розробити рішення. Всього за п'ять місяців вони змогли перейти від початкової концепції до життєздатної і продається продукту.

Група Hansgrohe в Німеччині, що стоїть за хутром, давно виробляє сантехнічне обладнання, в тому числі душові лійки. Вони хотіли вирішити проблему купання собак за допомогою сучасних технологій.
Вони доручили своїй «Іннолаб» розробити рішення. Всього за п'ять місяців вони змогли перейти від початкової концепції до життєздатної і продається продукту.Звичайно, вони використовували 3D-друк для створення прототипів, але вони пішли набагато далі, скориставшись здатністю технології створювати складні геометричні форми. Йохен Армбрустер, керівник відділу CA-Tools і прототипування Hansgrohe Group, пояснив:
«Ми змогли інтегрувати функціональність безпосередньо в компонент і значно скоротити кількість необхідних окремих частин».
Це дозволило їм розробити конструкцію, яка була більш складною з геометрії, але набагато менш витратною в збірці.
Однак у них була проблема. Оскільки кашкет потрібно було підключити до суспільної системи водопостачання, їм довелося отримати дозволи, які гарантували, що душова лійка зроблена з матеріалу, безпечного для харчових продуктів.
Як матеріал вони використовували нейлон PA 2200 від EOS. EOS пояснила, що сталося далі:
«Завдяки тісній співпраці між Hansgrohe і EOS, для матеріалу адитивного виробництва був успішно отриманий сертифікат питної води: EOS представила зразки порошкового матеріалу PA 2200 і відповідні екстракти запатентованого рецепту, створеного EOS, в кілька лабораторій. Сумісність з питною водою була підтверджена без винятків, а це означає, що тепер PA 2200 може бути вперше використаний в сантехнічної арматури ».
Зверніть увагу, що це означає, що PA 2200 може бути використаний для інших застосувань на водній основі в майбутньому, коли ця сертифікація була отримана.
Как вам эта новость?
Надрукуйте свою НАСАДКА ДЛЯ ДУША на 3D-принтері для собак
Нажимая на кнопку, вы соглашаетесь с условиями персонализации данных
Почему Медь Может Стать Следующим Золотым Материалом Для Аддитивного Производства
COBOD 3D Printer Building Трехэтажная Квартира