Leave your phone and we will contact you!
Or you can call us yourself:
0951503591

Expo 2020: краще пізно, ніж ніколи

Повернутися в потрібне русло
Олімпіада - не єдине подія світового масштабу, яке відкладається на рік. Expo 2020 року, шестимісячне захід, спочатку заплановане на 2020 рік, тепер триватиме з 1 жовтня 2021 року по 31 березня 2022 року.
Захід проходитиме в Дубаї в Об'єднаних Арабських Еміратах. Незважаючи на обмеження, що зберігаються і ускладнення, пов'язані з Covid-19, Дубай очікує стільки ж відвідувачів, скільки і до пандемії - 25 мільйонів.
Будівельні хвилювання
Американці, можливо, більш знайомі з терміном «Всесвітня виставка», щоб описати цю подію. Але в інших частинах світу захід, що проводиться раз на п'ять років, називається виставкою або виставкою.
Експозиції - це вітрини архітектури і технологій, організовані павільйонами. Майже за двісті країнах працюватимуть павільйони на ЕКСПО-2020.
Деякі додаткові факти від BBC:
Очікується, що захід підстьобне економіку Дубая на 33 мільярди доларів (24 млрд фунтів стерлінгів) і створить до 300 000 робочих місць.
Територія займає 4,3 кв. Км, або 613 футбольних полів, і буде мати власну станцію метро.
Uber тестуватиме літаючі автомобілі під час заходу
Близько 90% матеріалів, які використовуються в будівництві, згодом будуть використані для створення постійних будівель.
3D-друк на виставці

3D-друк також займе центральне місце на виставці Expo, особливо в павільйоні Італії. У цьому самий момент, в світі найбільш точне відтворення Мікеланджело Давида в даний час 3D роздруковано для відображення на заході. Перед переглядом самої статуї заввишки 17 футів відвідувачі можуть переглянути документацію про створення статуї за минулий час.
Не дивно бачити функцію 3D-друку на виставці Dubai Expo. Нещодавно Емірати представили свій перший будинок, надрукований на 3D-принтері. Ця структура стала останньою в загальнонаціональній спробі стати світовою столицею 3D-друку.
Шейх Мохаммед бін Рашид Аль Мактум, віце-президент і прем'єр-міністр Об'єднаних Арабських Еміратів і правитель Дубая, виклав стратегію в 2016 році. Підхід включає амбітну мету - надрукувати на 3D-принтері 25% всіх нових будівель в Еміраті до 2025 року.
Как вам эта новость?
Почему Медь Может Стать Следующим Золотым Материалом Для Аддитивного Производства
COBOD 3D Printer Building Трехэтажная Квартира